شنبه, 01 اردیبهشت,1403 - یکشنبه, 02 اردیبهشت,1403 | برای 1 اتاق ( 1 بزرگسال )

هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

درباره

هتل پارسیان عالی قاپو از بهترین هتل‌های 4 ستاره اصفهان است. اقامتگاهی مجلل با معماری سنتی که در حدفاصل خیابان کوالالامپور و عباس آباد قرار دارد. این هتل از مسیرهای مختلفی قابل دسترسی است می‌توانید از میدان انقلاب به سمت خیابان کوالالامپور رفته و  به این هتل برسید و یا اینکه از سمت دروازه دولت به سمت هتل بروید. این هتل هم چنین از طریق خیابان عباس آباد نیز قابل دسترسی است.

هتل پارسیان عالی قاپو دارای موقعیت مکانی ممتازی است به گونه‌ای که به اکثر مکان‌های دیدنی شهر اصفهان مثل سی و سه پل و پل خواجو دسترسی دارد. این هتل  هم چنین در نزدیکی مراکز تجاری قرار گرفته است و به همین دلیل برای کسانی که اهل بازار گردی هستند گزینه خوبی محسوب می‌شود. از اینجا می‌توانید به‌راحتی به مجتمع عالی قاپو و یا مجتمع افتخار بروید و یا از بازار سنتی هنر دیدن کنید. خود هتل دارای غرفه های فرش و صنایع دستی است که می توانید خریدتان را از آنجا شروع کنید.

از جمله امکانات هتل عالی قاپو رستوران مجللی است که انواع غذاهای خوش طعم ایرانی و فرنگی را پخت می‌کند. در صورتی که دوستدار چشیدن مزه‌های متفاوت هستید می‌توانید به رستوران ونیز هتل عالی قاپو بروید. این رستوران با غذاهای متنوع ایتالیایی از شما پذیرایی می‌کند. آنچه این رستوران هتل عالی قاپو را متمایز ساخته است طبخ انواع غذاهای ایتالیایی در حضور مهمانان به انتخاب خودشان است.

هم چنین کافی شاپ هتل با انواع ساندویچ‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم به طور شبانه روزی آماده است تا در زمینه پذیرایی بهترین خدمات خود را به شما ارائه دهد.

استخر سر پوشیده، سونا و جکوزی و سالن بدن‌سازی از امکانات ورزشی هتل عالی قاپو است که همه برای آسایش هر چه بیشتر شما در نظر گرفته شده است.

اگر برای مأموریت‌های کاری یا امور اداری و فرهنگی خود به اصفهان سفر می‌کنید و به دنبال اقامتگاهی مجهز به سالنی برای برگزاری همایش‌ها و سمینار هستید هتل عالی قاپو یکی از این گزینه‌هاست. یک سالن همایش که در ضلع شرقی لابی‌ قرار دارد و با ظرفیتی 200 نفره به امکانات صوتی و تصویری مجهز است.

هتل عالی قاپو اصفهان در خیابان چهار باغ عباسی نزدیک سی وسه پل ، رودخانه زاینده رود و اماکن تاریخی می باشد .