جمعه, 05 مرداد,1403 - شنبه, 06 مرداد,1403 | برای 1 اتاق ( 1 بزرگسال )

رزرو هتل شاهدان اصفهان

1 بزرگسال

انتخاب اتاق
نوع اتاق حداکثر ظرفیت قیمت(هر شب)
دو نفره دو نفره 2 نفر ، 2 سرویس اضافه(شامل هزینه)
قیمت نیازمند استعلام است
چهار نفره(غذای محلی) چهار نفره(غذای محلی) 4 نفر ، 2 سرویس اضافه(شامل هزینه)
قیمت نیازمند استعلام است
هشت نفره هشت نفره 8 نفر ، 4 سرویس اضافه(شامل هزینه)
قیمت نیازمند استعلام است

درباره اقامتگاه بوم گردی شاهدان نجف آباد

برای همه ما پیش آمده که گاهی از هیاهوی زندگی شهری و استرس های روزمره خسته شویم، اکثرمان در این مواقع برای بازیابی روحیه و آرامش به مسافرت می رویم، معمولا هم به فکر اقامت در هتل های لوکس هستیم اما دوباره وقتی به خانه باز میگردیم این جمله را می گوییم که هیچ جا خونه ی خود آدم نمیشه، چون باز هم خستگی به تنمان مانده. اما در این بین اگر به مکانی ساده، صمیمی و آرام آن هم در دل طبیعت و با سبک زندگی سنتی بروید، قطعا دلچسب تر است چون نه از هیاهوی شهر خبری هست و نه از استرس های زندگی روزمره.

اقامتگاه های بوم گردی یکی از گزینه های عالی برای بازیابی انرژی و رهایی از استرس است. اقامتگاه بوم گردی شاهدان با سبک زندگی کاملا سنتی از غذاهای محلی و چای آتیشی گرفته تا باغ و زمین زراعی آرامش را به شما هدیه می دهد.

خدمات و امکانات اقامتگاه بوم گردی شاهدان

بالکن بی نظیری که با درختان مو پیچیده شده، استخر و فواره های زیبا که در سکوت و آرامش فضا، صدای لذت بخش آب را به گوشتان می رسانند و فضای دنج باغ برای پیاده روی همان چیزیست که اگر تجربه کنید پشیمان نمی شوید.

جاذبه های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی شاهدان

از آنجا که این اقامتگاه فاصله زیادی با اصفهان ندارد، می توانید به راحتی به دیدن اماکن گردشگری اصفهان نیز بروید. همچنین در اطراف روستای شاهدان نیز اماکن دیدنی وجود دارد از جمله ارگ شیخ بهایی نجف آباد، امام زاده احمدبن حنیفه، چشمه مرغاب و منطقه حفاظت شده قلمشور و قلعه تاریخی آن.

محوطه بزرگ و دلباز، اقامت به دور از شلوغی و سرو صدای شهر، نزدیکی به جاذبه های محور تیران و نجف آباد، فضای ساده و صمیمی روستایی